Masaż relaksacyjny kamieniami

wizytowka 1 1

Masaż relaksacyjny kamieniami łączy w sobie elementy akupresury oraz terapii ciepłem. Opiera się on na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele, w sąsiedztwie ważnych narządów wewnętrznych, odpowiedzialnych np. za gospodarkę hormonalną czy metabolizm, rozmieszczone są ośrodki energii zwane czakrami. Poruszając się po tej swoistej mapie zmęczonego albo chorego organizmu możliwe jest usprawnienie przepływu energii, co natychmiastowo powoduje harmonię w organizmie oraz ogólne wzmocnienie.

Ponadto ciepło i dotyk rozgrzanych kamieni w połączeniu z aromatem olejków i relaksującą muzyką zapewnią niesamowite doznania. Panujący przy zabiegu nastrój wyciszenia i relaksu pozwoli zapomnieć o codziennych troskach i obowiązkach. Masaż ciepłymi kamieniami przyspieszy regenerację, rozluźni nadmiernie napięte i obolałe mięśnie. Dodatkowo zadziała odżywczo na skórę i wspomoże walkę z cellulitem. Otulający ciepłem masaż kamieniami to chwila przyjemności dla Twojego ciała i ducha.

Masaż gorącymi kamieniami ma pozytywny wpływ na układ nerwowy, limfatyczny, krążenia a także na tkankę mięśniową oraz skórę. Po zabiegu można zauważyć złagodzenie, a nawet ustąpienie bóli mięśniowych, zmniejszenie obrzęków, poprawę wyglądu skóry – masaż zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Masaż kamieniami ma działanie fizjoterapeutycznie, wspiera regeneracje organizmu, a w okresie rekonwalescencji pomaga przywrócić sprawność. Dzięki właściwościom relaksacyjnym pozwala on łagodzić objawy i skutki stresu.

Przeciwwskazania do masażu:

logo

Jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami!