Kiedy masaż bańką chińską?

Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów jako skuteczny element kuracji antycellulitowej❗ Jednak jego działanie nie ogranicza się wyłącznie do tego typu zabiegów. Masaż bańką chińską jest masażem relaksacyjno-leczniczym. ❤
W celach leczniczych wykorzystuje się go w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego 💪, do leczenia stanów zapalnych 🔥 mięśni, stawów bądź też w celu zwalczania bólów kręgosłupa, czy przy dolegliwościach płucnych. Możemy zastosować go również przy wzmożonym napięciu mięśniowym wywołanym m.in. przetrenowaniem 🏋️ czy związanym z wadami postawy.
W kosmetologii bańkę chińską stosuje się głównie przy usuwaniu cellulitu 🥰, zmniejszeniu wyrazistości rozstępów, modelowaniu sylwetki, poprawy krążenia, odżywienia tkanek. Uelastycznia on i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie 🦵. Trzeba jednak pamiętać, że dla utrwalenia efektu należy regularnie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, spożywać odpowiednią ilość wody.
Komu przyda się masaż❓
Ten rodzaj masażu można z powodzeniem polecić osobom przepracowanym🤯, osobom żyjącym w stresie😡, odczuwającym przemęczenie, cierpiącym na spadek formy psychicznej, pracującym za biurkiem🙇 lub wyczerpanym wysiłkiem fizycznym oraz tym, które chcą ujędrnić skórę lub po prostu zrobić coś dobrego dla swojego ciała. ❤
Oddziaływanie na nasze ciało tego masażu polega na aktywnym pobudzeniu krążenia płynów ustrojowych, a przy tym dotleniania i dożywiania tkanek oraz szybszym pozbywaniu się toksyn i produktów komórkowej przemiany materii. Najlepiej stosować go w seriach.
logo

Jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się ze mną!